V rámci rozšíření našeho týmu hledáme aktivní a komunikativní kolegy na pozici Klientský specialista a Kolegu k zadávání dat do systému.

Specialista prodeje lázeňských a wellness pobytů

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou – obor cestovní ruch, hotelnictví výhodou
  • Obchodní a komunikativní dovednosti
  • Dobrou znalost českého a anglického jazyka, NJ výhodou
  • Obchodní a provozní znalosti z cestovního ruchu, lázeňství a wellness
  • Proklientský přístup, schopnost došlou objednávku realizovat
  • Nadšení pro wellness a zdravý životní styl

Náplň práce:

  • Zpracování došlých objednávek od klientů
  • Emailová a telefonická komunikace s klienty a hotely
  • Zpracování vyúčtování a faktur
  • Podpora a péče o klienty dle potřeby
  • Zadávání nových nabídek do systému

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdu
  • Motivační bonusovou složku
  • Možnost Zaměstnaneckého poměru nebo Příkazní smlouvy
  • Možnost částečné práce z domova
  • Kancelář v centru Prahy
  • Firemní benefity: sick days, home office, rodinná atmosféra
  • Možnost aktivního podílení se na růstu společnosti.
  • Zajímavá náplň práce v prostředí lázeňských a wellness hotelů
  • Využití partnerských pobytových voucherů k soukromým účelům

Kolegu k zadávání dat do systému

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrou znalost českého a anglického jazyka popř. německého jazyka
  • Kladný vztah k počítačovým systémům
  • Pečlivost

  • Zadávání popisu hotelů a nabídek do rezervačního systému
  • Aktualizace promo nabídek v rezervačním systému
  • Zadání cenových relací do rezervačního systému
  • Kontrola podkladů

Nabízíme:

  • Možnost práce z domova popř. kancelář v centru Prahy
  • Možnost zkráceného úvazku (6h)

V případě zájmů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaše životopisy.

Kontakt:
Tatiana Poláková
Tel.: 725 711 372, Email: polakova@spa-wellness-travel.cz